Наша компания

 

Прийом брухту металу у Вінниці

  

 

Ми дуже раді Вас вітати на сторінках нашого інтернет - ресурсу. Наша компанія "Укрвторчормет", ПАТ у Вінниці існує на ринку прийому вторинної сировини з 2000 року і за такий тривалий термін своєї роботи має стабільну репутацію і гарні відгуки. Ми беремо свій початок від відомого в Україні концерну "Київтормет", ПАТ.

    Наша спеціалізація - прийом і заготівля брухту чорних і кольорових металів у підприємств і приватних осіб. Сьогодні існує безліч компаній, які займаються прийомом брухту металу алюмінію, свинцю, заліза, міді, літію, бронзи, кабелю, нержавійки, акумуляторів, але не всі організації готові запропонувати вам вигідні умови співпраці та високі ціни за кілограм брухту. На наших базах здачі різних металоконструкцій ви гарантовано отримаєте вигідні умови і найвищі ціни. Ми вже майже 20 років здійснюємо на наших пунктах цілодобово прийом металу. Ліцензія у нас є відповідна, що підтверджує легальність дій компанії. Наша компанія подбала про простий і комфортною схемою здачі металу. Всі наші клієнти не займаються організаційними моментами, а також отримують винагороду відразу ж у день здачі. На даний момент в країні склалася непроста ситуація з сировиною для заводів. Більшість з них не покриває попитом і тому їм необхідно вторинну сировину, інакше вони змушені добувати його з руди. По-перше, це дорогий процес, по-друге, потрібні для початку геологічні розкопки, в-третє, йде на цей процес багато часу

    Також з руди виходить не так вже й багато сировини, потрібно ще пройти ряд обробок. Зі вторинною сировиною ситуація скластися простіше: всього лише потрібна переплавлення і можна виготовляти високоякісні деталі, листи, труби, дріт та інші вироби. Не всі знають, що можна здати у пункт прийому металу дорого сировину з виїздом. Ціна за кг у нас завжди високаі отримати за непотрібний лом винагороду дуже просто. У більшості випадків лом накопичується і просто зберігається, займаючи багато місця, або ж просто викидається на звалища – це не правильна утилізація. Якщо кожен буде викидати металоконструкції на звалища, то це загрожує екологічно катастрофою, оскільки процес розкладання довгий і завдає непоправної шкоди екології. У кожного з нас є речі, які приходять в непридатність – це і нержавіючі предмети побуту, і комп'ютери, кабелі, акумулятори, труби, верстати, батареї.

   Навіщо їх накопичувати або викидати, якщо можна отримати добрі гроші? В даному випадку ви також допоможете сировиною заводів. Наша компанія співпрацює з фізичними та юридичними особами, тому кожен бажаючий зможе здати лом незалежно від його обсягу. 

 

шаблоны joomla

extruder-2151684 1920

extruder-2151684 1920